Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar Radyo Viva’nın konuğu oldu

Türkiye Kayak Federasyonu’nun kayak sporlarının yaygınlaştırılmasıyla ilgili projeleri sonuç vermeye başladı. Kayak sporu artık arka planda belli bir kesimin yaptığı spor olmak çıktı, herkesimin ilgisini çekiyor ve merak uyandırıyor.  Bu gelişim üzerine medya da kayıtsız kalmadı ve üstü üste kayak sporuyla ilgili haber, yayın ve röportajlar yapılıyor.

Bu kapsamda Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar Radyo Viva kanalında Özay Şendir’in hazırlayıp sunduğu İnce Ayar programına konuk oldu.

Program süresince, dünyada kayak sporu ve kış turizmi, Türkiye’de kayak sporu, kış turizmi planı ve Türkiye’nin 2026 Kış Olimpiyatları adaylığı gibi önemli konu başlıkları üzerinde konuşuldu.

Faruk Karataş

1987 yılında başlayan kayak macerası hız kesmeden devam ediyor. Eski milli sporcu, kayak antrenörü. Kış sporlarıyla ilgili araştırma yapmayı ve edindiği bilgileri paylaşmayı seviyor. Kayak, snowboard ve diğer tüm kış sporları hakkında kaliteli içerikler üretip insanların faydasına sunmak amacıyla kayaksever.com sitesini kurdu.

İlginizi Çekebilir

Başa dön tuşu
error: İçerik kopyalanamaz !!