Snowboard markaları, en iyi 10 marka incelemeleri

Snowboard markaları, en iyi 10 marka incelemeleri

Snowboard markaları üzerine hazırladığımız inceleme yazımızı keyifle okumanızı diliyoruz. Yıllar boyunca snowboard popülerliğinin artması, snowboard markalarının sayısının artmasına da neden oldu. Bu durum, yeni bir boardcunun kendisi için en iyi board’u nasıl seçeceği konusunu bir hayli zorlaştırdı.

Hangi marka board almanız gerektiğinden emin değilseniz, aşağıda değineceğimiz 10 marka, yenilik ve tarz sahibi, piyasada saygınlığı olan en iyi snowboard markalarıdır. KayakSever olarak bu snowboard markalarını satın almanızı tavsiye ederiz.

Burton Snowboard

Burton, bu sporun icadının en başından beri snowboard sektöründe yerini almış ve sporun en tanınmış markası haline gelmiştir. Şirketin 1977 yılından bu yana yenilik, araştırma, geliştirme ve tasarım uygulamaları, boardcuların yüksek standartlarda ve kaliteli snowboardlar satın almalarını sağladı. Burton, tüm yetenek seviyelerinde erkek, kadın ve genç binicilere boardlar üretiyor. Board, bot, bağlama, giyim, kask ve diğer aksesuarları üreten firma bir hayli geniş bir satınalma yelpazesi sunuyor.

K2 Snowboard

K2 , aslında geçmişi çok eskiye dayanan geleneksel bir kayak markasıdır. 50 yılı aşkın bir süredir piyasadadır. K2 markası 90’ların başında snowboard sahnesinde yerini aldı.

Snowboard pazarına girmeye çalışan diğer kayak şirketlerinin aksine K2, ödüllü, en kaliteli kayaklar üretme tecrübesini almış ve bunu yüksek kaliteli snowboardlar oluşturmak için başarıyla uygulamıştır. Seattle merkezli şirket, piyasadaki en iyi board, bot, bağlama ve diğer ürünleri üretmeye devam ediyor.

Ride Snowboard

Ride markası 19 yıldan fazla bir süredir faaliyette ve mükemmel işler çıkarıyor. Şirketin sahipleri ve çalışanlarının tamamı birer snowboard sevdalısı. Bu yönüyle müşterilerine hayal kırıklığı yaşatmıyor diyebiliriz. Ride ve profesyonel snowboard ekibi, snowboard teknolojisinin sınırlarını zorlamak için sürekli çalışıyor. Ride markasının sloganı “insanlar için”.

Roma SDS

Roma SDS önemli ölçüde gelişen ve büyüyen diğer başka bir marka. 2001 yılında sadece 3 snowboard modeli ile piyasaya çıktı. Rome SDS, boardcuların fikir ve önerilerini dinleyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmaların başında gelir. Bu yönüyle snowboard endüstrisinde en büyük isimlerden biri haline gelmiştir.

LIB Tech

Lib Tech , snowboardcular tarafından snowboard tasarımlarındaki yenilikçi tutumuyla tanınan ve sevilen bir firmadır. Şirketin ortaya çıkardığı yenilikçi tasarımlar performans arttırıcı iyileştirmeleri içerir. Garip ismine rağmen snowboard sektörünün gelişiminde önemli etkileri oldu.

Jones Snowboard

Jeremy Jones dünyanın en ünlü “backcountry, pist dışı bol karlı yaban araziler” binicilerinden biridir ve snowboard konusundaki kararlılığı takdire şayandır.

Arbor Snowboard

Arbor Collective’in bir parçası olan Arbor Snowboards, 1995’ten beri çevreye duyarlı snowboardlar üretiyor. Şirket, mümkün olduğunca yenilenebilir ürünler kullanmayı hedefliyor. Ayrıca kaykay sektöründe de bilinen bir markadır.

GNU

GNU snowboardları 1977’den beri Amerika’da elle yapılmaktadır. Snowboardun ilk üreticilerinden biridir. Popüler snowboardcular el yapımı snowboard tahtalarının eşi benzeri bulunmadığı dile getirmektedir. Snowboardun dahi binicilerinden Mike Olson kendi elleriyle board yapmaya başladığında bu çok tuhaf olarak algılanmıştı. Ancak onun bu tutkusu endüstrideki en ilerici snowboard şirketlerinden biri olmasını sağladı.

Gnu şirketi şimdi old-school hardcore tarzını benimseyen ve koruyan Mervin Manufacturing şirketine aittir.

Never Summer Industries

Piyasaya yaz aylarında girdi ve yıllar içinde mükemmel bir üne kavuştu. Şirket, 1983’te snowboard yapmaya başladı. Yılların verdiği deneyim, mükemmel el yapımı ürünlerin çıkmasını sağladı. Şirket, detaylara ve işçiliğe özen göstererek dayanıklı yüksek performanslı snowboard yapmaya odaklanmıştır.

Capita Snowboarding

Capita Snowboard  , uzun ömürlü ve çevre dostu malzemeler kullanmasıyla tanınır. Çevreye duyarlı ve yüksek performanslı ürünler için %100 geri dönüştürülmüş malzemeler kullanıyor. En kaliteli malzemeler, ilginç grafikler, üstün işçilik ve çok yönlülük Capita’yı dünyanın en büyük snowboard markalarından biri haline getirdi.

Bu yazımızı beğendiyseniz Snowboard Montu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli yazımız ilginizi çekebilir.

Faruk Karataş

1987 yılında başlayan kayak macerası hız kesmeden devam ediyor. Eski milli sporcu, kayak antrenörü. Kış sporlarıyla ilgili araştırma yapmayı ve edindiği bilgileri paylaşmayı seviyor. Kayak, snowboard ve diğer tüm kış sporları hakkında kaliteli içerikler üretip insanların faydasına sunmak amacıyla kayaksever.com sitesini kurdu.

İlginizi Çekebilir

Başa dön tuşu
error: İçerik kopyalanamaz !!