IBU World Cup İçin Geri Sayım Başladı, Son 5 Gün!

Fransız takımı her zamanki gibi güçlü ve dengeli

Fransız ekibi her zamanki gibi dengeli ve güçlü görünüyor. Geçen sezon Fransız bayan takımı, Marie Dorin Habert’in muhteşem liderliğindeki Uluslar Kupada 2. olurken, erkekler Martin Fourcade’nin yönetiminde 4. oldu. Bu iki takımın Fransız takımlarını bir kez daha domine etmesi bekleniyor.

Takımların başarılı sporcuları Anais Bescond, Justine Braisaz, Quentin Fillon Maillet, Jean Guillaume Beatrix, Simon Desthieux ve Simon Fourcade takım arkadaşlarına bu noktada destek olmaya devam edeceklerini belirttiler. Takımın geçen sezon gösterdiği başarının bu yıl da tekrar etmesi bekleniyor.

En İyi Kombine Ekip?

Biahlon 2016-2017 sezonunda her şey yolunda giderse; Martin ve Marie sarı mayo için rahatlıkla mücadele edebilir durumda. Fransız ekibi muhtemelen Almanya’ya biathlonda üst ekip olarak diğer takımlara meydan okuyabilir. Yarışmaya 5 gün kaldı!

Faruk Karataş

1987 yılında başlayan kayak macerası hız kesmeden devam ediyor. Eski milli sporcu, kayak antrenörü. Kış sporlarıyla ilgili araştırma yapmayı ve edindiği bilgileri paylaşmayı seviyor. Kayak, snowboard ve diğer tüm kış sporları hakkında kaliteli içerikler üretip insanların faydasına sunmak amacıyla kayaksever.com sitesini kurdu.

İlginizi Çekebilir

Başa dön tuşu
error: İçerik kopyalanamaz !!