Türkiye Kayak Federasyonu Biathlon Altyapı Gelişim Kampı Erzurumda

Türkiye Kayak Federasyonu branşları arasında yer alan Biathlon son yıllarda bir hayli gelişim kaydetti. Bu yaz yapılan Biathlon Dünya Şampiyonasında madalya gelmese de sporcularımız ve teknik ekip bu sporun gelişimi adına başarılı sonuçlar elde etti.

Biathlon branşı da Kayaklı Koşu branşı gibi nankör spor dallarından biridir. 12 ay sürekli çalışma ister, ne kadar istikrarlı çalışırsanız o derecede başarı elde edersiniz.

Türkiye Kayak Federasyonu Biathlon teknik ekibi de bu kapsamda sürekli alt yapı gelişim kampları düzenliyor ve yeni sporcular keşfetmeye çalışıyor.
Biathlon alt yapı gelişim kampı Erzurum Kandilli Kayaklı Koşu ve Biathlon Merkezinde devam ediyor. Kamp 22 Ekim tarihinde sona erecek.
Kayak Sever olarak teknik ekibe ve sporcularımıza başarılar diliyoruz.

Faruk Karataş

1987 yılında başlayan kayak macerası hız kesmeden devam ediyor. Eski milli sporcu, kayak antrenörü. Kış sporlarıyla ilgili araştırma yapmayı ve edindiği bilgileri paylaşmayı seviyor. Kayak, snowboard ve diğer tüm kış sporları hakkında kaliteli içerikler üretip insanların faydasına sunmak amacıyla kayaksever.com sitesini kurdu.

İlginizi Çekebilir

Başa dön tuşu
error: İçerik kopyalanamaz !!