Kayaklı Koşu Takımları 2017-2018 Sezonu Kıyafetlerinizi Kendiniz Tasarlayın

Kayaklı Koşu Takımları elit düzeyde kendi kıyafetlerinizi tasarlayın

Swix, 2017-2018 sezonu için özel Teamwear sitesi Açtı

Swix Sport USA, elit düzey kıyafetler arayan kayaklı koşu takımları için custom bir hazır giyim sitesi tasarladı. Nisan ayında açılan web sitesi takımların kendilerine ait elit düzeyde kıyafetler tasarlayabilmesini sağlıyor.

Hazır giyimin yanı sıra portal desteği de sunan site bu alandaki bir açığı kapatıyor diyebiliriz. Aslında kayaklı koşu takımları için buna benzer özel tasarım siteleri zaten var ve çok güzel hizmetler veriyorlar.

Bunlardan birkaçı;

Bu sitelerde sadece kayaklı koşu kıyafet tasarımları bulunmuyor. Aynı zamanda diğer kayak branşları içinde çok güzel takım tasarımlarına yer veriliyor. İsterseniz hazır tasarımlardan seçim yapabilir, isterseniz kendi takımınıza özel tasarımları kendiniz oluşturabilirsiniz.

Swix kalite ve marka olarak ön plana çıkıyor. Yüksek kalite ve daha fazla tasarım desteğiyle diğer sitelerden açık ara önde diyebiliriz. Swix aynı zamanda takımlar için shop desteği de sunuyor.

Swix custom sitesinde ziyaretçiler çeşitli şablon seçimleri kullanırken renkler ve desenlerle deney yapabilirler.

Daha fazla bilgi edinmek veya 2017 – 2018 sezonuna hazır olmak için www.swixcustom.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Faruk Karataş

1987 yılında başlayan kayak macerası hız kesmeden devam ediyor. Eski milli sporcu, kayak antrenörü. Kış sporlarıyla ilgili araştırma yapmayı ve edindiği bilgileri paylaşmayı seviyor. Kayak, snowboard ve diğer tüm kış sporları hakkında kaliteli içerikler üretip insanların faydasına sunmak amacıyla kayaksever.com sitesini kurdu.

İlginizi Çekebilir

Başa dön tuşu
error: İçerik kopyalanamaz !!